ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ Π.Μ.Σ. "ΟΡΘΟΔΟΞΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ" ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΤΟΥ Ε.Κ.Π.Α. - [20.12.2023]

Παρασκευή 08 Δεκεμβρίου 2023

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Προσκαλείσθε να προσέλθετε στην ενημερωτική εκδήλωση με αντικείμενο την προβολή πτυχών της οργάνωσης και λειτουργίας του Π.Μ.Σ. "Ορθόδοξη Θεολογία", καθώς και του επαιδευτικού και ερευνητικού του έργου, η οποία θα διεξαχθεί την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου και ώρα 18:00 υβριδικά, στην Αίθουσα Οπτικουακουστικής Διδασκαλίας της Θεολογικής Σχολής.

Στο πλαίσιο της εκδήλωσης θα πραγματοποιηθεί επίσης παρουσίαση της νέας ιστοσελίδας του Προγράμματος.

Η συμμετοχή των φοιτητών και φοιτητριών του Π.Μ.Σ. στη Συνάντηση Εργασίας κρίνεται απολύτως απαραίτητη, θα διανεμηθεί σχετικός ενημερωτικός φάκελος.

Πληροφορίες – Συντονισμός εκδήλωσης
Κωνσταντίνος Κορναράκης, Καθηγητής, Διευθυντής Π.Μ.Σ.
Δημήτριος Χ. Αλεξόπουλος (+30) 694 630 3954

ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Δεν απαιτείται κωδικός σύνδεσης.

Εκ του Τμήματος Θεολογίας του Ε.Κ.Π.Α.